Львівська політехніка та Ocean County College (USA) пропонують спільну програму з бізнес-адміністрування

Організатори заходу
 Ocean County College (USA)

Національний університет «Львівська політехніка» разом з Ocean County College (USA) пропонують спільну програму з підготовки молодшого бакалавра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» (A.S. in Business Administration).

Студенти Львівської політехніки мають можливість вступити на програму подвійного диплома і бути залученими на курси Ocean County College. Навчання відбуватиметься в режимі онлайн у вигляді гібридних курсів, які поєднують у собі досвід роботи в реальній та віртуальній аудиторії.

Національний університет «Львівська політехніка» проводитиме заняття в комп’ютерних лабораторіях, обладнаних достатньою кількістю комп’ютерів, а також забезпечуватиме високошвидкісне підключення до Інтернету. Основні дисципліни викладатимуть американські викладачі. Мова навчання – англійська. Термін навчання – 2 роки.

Крайній термін реєстрації – 31 січня 2020 року.

Після завершення навчання випускники програми одержать дипломи молодшого бакалавра американського зразка (A.S. in Business Administration).