Львівських політехніків запрошують на презентацію осередку BEST Lviv та BEST Courses

Львівський локальний осередок BEST
афіша BEST Lviv та BEST Courses

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST запрошує на презентацію BEST Lviv та BEST Courses, яка відбудеться 3 жовтня 2019 року в аудиторії 117 І навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 16:00.

Учасники заходу зможуть дізнатись:

• що таке BEST Lviv і як організована внутрішня робота;
  • портрет типового бестівця;
  • що потрібно знати про BEST Courses;
  • як правильно написати мотиваційний лист.

BEST Lviv – спільнота для тих, кому бракує драйву у студентському житті, хто шукає шляхи для самореалізації і має невпинну жагу до нових знань. Команда об’єднує студентів із 34 країн Європи, із 97 технічних вишів. Основна мета організації – розвиток молоді, який вона здійснює за допомогою таких проектів як Інженерний Ярмарок Кар’єри, інженерні змагання EBEC, Hackathon, BEST Courses, BEST Training Week тощо.

Осінній набір у команду BEST-івців триває, реєстраціядо 4 жовтня.