Львівських політехніків запрошують у спеціалізовану школу для студентів Startup School University Edition

Організатори заходу
Політехніків запрошують у Startup School University Edition

Львівський стартап-інкубатор Startup Depot спільно з польським Instytut Rozwoju Miast Krakow та Інститутом міста у Львові у рамках проекту «Польська допомога» вже вдруге запускає спеціалізовану школу для студентів, що цікавляться підприємництвом, сучасними технологіями та планують у майбутньому створити власний бізнес.

Упродовж 2 місяців у студентів буде можливість поринути у спільноту стартаперів, познайомитися з успішними підприємцями та розвинути свою бізнес-ідею. Минулого року навчання пройшли більш ніж 400 студентів, серед яких більше 20 створили свої проекти.

Серед заявлених викладачів – керівники українських стартапів, які зможуть розповісти про власний досвід, помилки та успіхи. Серед них:

• Павло Кузнєцов – співзасновник Preenster, раніше – маркетолог IT-продуктової компанії «Readdle»;
  • Богдан Гнатковський – кофаундер Be-sparkle.com та засновник brainify,
  • Максим Лисак – CEO Startup Depot. Lviv Business Incubator, співзасновник iHUB Lviv;
  • Роман Кравченко – засновник київського інкубатора Інтернету речей «IoT Hub»;
  • Оксана Крикун – бізнес-аналітик компанії ELEKS;

та інші.

Зареєструватись для участі в школі можна, заповнивши реєстраційну форму.

Початок – 28 вересня 2016 року. Місце – Національний університет «Львівська політехніка» та Львівський національний університет імені Івана Франка.

Більше інформації шукайте у спільнотах Startup School University Edition у соцмережах Фейсбук та ВКонтакті.

у Startup School University Edition у Startup School University Edition