Політехніки отримають фінансову підтримку від програми «Україна цифрова: забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)»

Науково-дослідна частина Львівської політехніки
Політехніки - учасники проєкту

Інститут хімії та хімічних технологій Національного університету «Львівська політехніка» за підтримки проректора з наукової роботи Івана Демидова та начальника Науково-дослідної частини Романа Небесного став партнером проєкту Аахенського університету RWTH Aachen University спільно з Національним технічним університетом «Харківський політехнічний інститут» та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

В основі проєкту – налагодження цифрового навчання в українських закладах вищої освіти технічного спрямування через реалізацію 4 проєктних ініціатив:

• теорія та застосування методу скінченних елементів (Харківський політехнічний інститут);
  • коучинг «Навчання на основі Avatar» (Харківський політехнічний інститут);
  • доповнення колекції віртуальних експозицій мінералів, руд і гірських порід та оновлення навчальних матеріалів (Київський політехнічний інститут);
  • створення цифрової хімічної лабораторії (Львівська політехніка).

У рамках виконання проєкту щодо створення цифрової хімічної лабораторії при кафедрі технології органічних продуктів Інституту хімії та хімічних технологій передбачено розробити 7 відеозаписів лабораторних занять із навчальних дисциплін «Основи полімерної хімії» та «Застосування продуктів органічного синтезу» з відповідними цифровими лабораторними журналами і протоколами. Усі навчальні матеріали для студентів буде створено українською, англійською та німецькою мовами.

Львівська політехніка представлена командою науковців-хіміків:

• Романом Небесним, д.т.н., ст.досл., начальником Науково-дослідної частини (координатор проєкту);
  • Володимиром Івасівим, д.т.н., ст.наук.співр., доцентом кафедри технології органічних продуктів;
  • Оксаною Оробчук, к.т.н., доценткою кафедри технології органічних продуктів;
  • Романом Субтельним, к.т.н., доцентом кафедри технології органічних продуктів.

Бажаємо успішної реалізації проєкту!

Політехніки - учасники проєкту Скріншот із сайту проєкту Скріншот із сайту проєкту