Львівські політехніки взяли участь у конференції «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

За матеріалами сайту ЛОДА
на конференці «Енергоефективність та відновлювана енергетика»

4 жовтня 2018 року в межах осіннього Будівельного Форуму департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації організував конференцію «Енергоефективність та відновлювана енергетика».

На конференції презентували та обговорили такі питання:

• підвищення енергоефективності та впровадження проектів відновлюваної енергетики в області;
  • зелені облігації в Україні як механізм залучення інвестицій в проекти відновлюваної енергетики та енергоефективності;
  • енергоощадні технології освітлення у сучасному будівництві в області;
  • термінологія та класифікація солярних елементів в дизайні, архітектурі та містобудуванні.

Одним зі спікерів конференції була Лариса Шулдан, доцент кафедри архітектурного проектування та інженерії Національного університету «Львівська політехніка».

Окрім цього, відбулась панельна дискусія «Шляхи розвитку проектів Кластеру Енергії».