Політехніки взяли участь у засіданні Громадської екологічної ради при управлінні екології та природних ресурсів ЛМР

Кафедра містобудування Львівської політехніки
Фото із засідання

Викладачі Інституту архітектури та дизайну Національного університету «Львівська політехніка» беруть активну участь засіданнях Громадської екологічної ради при управлінні екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради.

Нещодавно відбулось чергове засідання Громадської екологічної ради під головуванням Віктора Горбача та очільниці управління екології та природних ресурсів Галини Оверко-Микітчак. У ньому взяли доценти кафедри містобудування ІАРД Галина Лукащук і Степан Тупісь.

У режимі онлайн і наживо розглянули багато важливих питань:

• планування роботи управління впродовж 2024 року;
  • порядок видалення зелених насаджень;
  • облік стаціонарних джерел забруднення повітря;
  • наукове кураторство і супровід об’єктів ПЗФ;
  • питання несанкціонованого забруднення водойм;
  • звернення мешканця щодо підтоплення приватних і комунальних територій в м. Дубляни.

Усі разом плідно попрацювали.

Фото із засідання Фото із засідання Фото із засідання