Працівники кафедри хімії і технології неорганічних речовин дали інтерв’ю телеканалу «Суспільне Львів»

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин
Герб Львівської політехніки

10 листопада 2022 року на кафедрі хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки побувала знімальна група телеканалу «Суспільне Львів», яка взяла інтерв’ю у завідувача кафедри професора Зеновія Знака та доцента цієї кафедри Романа Мниха.

Політехніки розповіли про роботу групи науковців кафедри, до якої ще входять професор Андрій Гелеш та асистент Юрій Сухацький, за Програмою сприяння інноваційного та науково-технологічного розвитку Львівщини, яка полягає у розробленні сигнальних димових гранат спеціального призначення, та продемонстрували розроблені зразки. Окрім того, показали дію окремих зразків малого масштабу та їхніх окремих елементів.

Окремо зупинились на другому напрямку досліджень – розробленні протипожежних гранат, розповіли про їхнє призначення та принцип дії.