Представник міжнародної компанії KPMG прочитав відкриту лекцію для студентів кафедри обліку та аналізу

Кафедра ОА Львівської політехніки
Представник KPMG прочитав лекцію для студентів кафедри ОА

22 листопада 2018 року відбулася зустріч студентів кафедри обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» з представником компанії KPMG Максимом Войцеховським.

У рамках зустрічі гість, який є керівником напряму з надання податкових та юридичних послуг у Західній Україні, прочитав лекцію на тему «Професія аудитор чи професія консультант?», розповів студентам про свій шлях кар’єрного зростання.

Тематика лекції зацікавила студентів, і на їхнє прохання представник компанії погодився провести аналогічні цікаві професійні лекції у весняному семестрі.

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах KPMG у 154 країнах працює 200 000 професіоналів. В Україні компанія працює з 1992 року. Сьогодні офіси KPMG відкриті у Києві та Львові. KPMG в Україні надає аудиторські та консультаційні послуги з податкових, юридичних та фінансових питань.