Представник Університету виступив із презентацією на тренінгу з проблем стандартизації вищої освіти

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Герб Львівської політехніки

19–26 квітня 2016 року Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України спільно з Міністерством освіти і науки України, Британською Радою в Україні, Альянсом USETI, Національною командою з реформування вищої освіти (Національний Еразмус+ офіс в Україні) організували тренінги «Методологія розроблення стандартів вищої освіти» для представників науково-методичних комісій сектора вищої освіти.

За цільовими запрошеннями захід відвідало 430 представників НМК з різних регіонів України. Представники команди Національного Еразмус+ офісу і Національної команди експертів з реформування вищої освіти взяли активну участь у тренінгах з виступами.

Зокрема, Юрій Рашкевич, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Національного університету «Львівська політехніка», експерт HERE team, у своїй презентації розглянув такі ключові питання:

• роль стандартів вищої освіти;
  • рамки кваліфікацій та їхнє використання для розроблення стандартів вищої освіти;
  • компетентності та результати навчання;
  • методологія опису стандарту;
  • європейські зразки стандартизації змісту освіти.