Представника Львівської політехніки нагороджено почесною грамотою облдержадміністрації

За матеріалами сайту ЛОДА
Герб Львівської політехніки

20 травня 2016 року в актовій залі Львівського національного університеті імені Івана Франка з нагоди Дня науки голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка нагородив найкращих науковців області.

Очільник Львівщини привітав усю академічну спільноту зі святом та подякував усім її учасникам за роботу та внесок у розвиток української науки.

За багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток науки й науково-організаційну роботу та з нагоди Дня науки почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено, зокрема, доктора хімічних наук, провідного наукового співробітника кафедри органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» Олександра Заіченка.