Представниця ІАДУ взяла участь у тренінгу за проєктом Professional Civil Service and TVET in the EaP в Берліні

Кафедра публічного управління та публічної служби Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Упродовж 1–5 жовтня 2023 доцентка кафедри публічного управління та публічної служби Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки, кандидатка наук з державного управління Діана Заяць взяла участь у тренінгу для тренерів Networking of advanced trainers за проєктом Professional Civil Service and TVET in the EaP (м. Берлін, Німеччина).

Стажування відбувалося у рамках другого етапу проєкту GIZ «Професійна державна служба в країнах Східного Партнерства» у співпраці з Тренінгово-дослідницькою Академією Федерації державних службовців Німеччини (DBB Akademie, тренер – Ганс Ріґер).

Мета цього заходу – посилення дидактичних навичок учасників та надання простору для спільного навчання через мережування з тренерами із країн Східного Партнерства під керівництвом досвідчених колег Тренінгово-дослідницької Академії Федерації державних службовців Німеччини (16 учасників з Азербайджану, Вірменії, Грузії та України).

Основні теми навчання:

• Визначення потреб навчання;
  • Принципи та методи навчання дорослих;
  • Роль тренера;
  • Активізація великих груп.

Також учасники спільно напрацювали перспективи майбутньої діяльності у рамках Мережі тренерів.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу