Професор кафедри МО взяв участь у загальних зборах відділення аграрної економіки і продовольства НААН

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото зі зборів

16 січня 2024 року в Президії Національної академії аграрних наук України відбулися загальні збори відділення аграрної економіки і продовольства НААН.

Порядок денний передбачав розгляд питань про основні результати виконання науково-дослідних робіт із програм наукових досліджень НААН у 2023 році.

Від Національного університету «Львівська політехніка» у роботі загальних зборів відділення взяв участь професор кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту, доктор економічних наук, старший дослідник, член-кореспондент Академії економічних наук України Анатолій Кучер, який виступив у ролі рецензента зведеного короткого звіту за 2023 рік Програми наукових досліджень НААН 38 «Забезпечення землеустрою та кадастру» («Землевпорядкування»).