Професор кафедри прикладної математики ІМФН виступив із доповіддю в Оксфордському університеті

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-доповіді

Професор кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки Ростислав Бунь виступив із доповіддю в Оксфордському університеті на запрошення організаторів конференції Military and Conflict GHG Emissions: From Understanding to Mitigation.

У своїй доповіді Tracking unaccounted GHG emissions due to the war in Ukraine він продемонстрував аналіз спричинених війною в Україні додаткових емісій парникових газів, які через свою специфіку не передбачені наявними методиками інвентаризації й тому не можуть бути враховані у міжнародній звітності. Цьому присвячено й нещодавно опубліковану статтю професора в журналі Scientific Reports (квартиль Q1).

Повний запис доповіді

Приєднані файли