Рейтинг журналу «Mathematical Modeling and Computing» у наукометричній базі даних Index Copernicus знову суттєво виріс

Редакція журналу «Mathematical Modeling and Computing»
журнал «Mathematical Modeling and Computing»

Редакція наукового журналу «Mathematical Modeling and Computing» повідомляє, що за підсумками видавничої діяльності у 2017 році рейтинг журналу, згідно з даними наукометричної бази Index Copernicus International, зріс від попереднього значення ICV 2016 = 72.65 до значення ICV 2017 = 95.8.

Англомовний науково-технічний журнал «Mathematical Modeling and Computing» видають спільно Національний університет «Львівська політехніка» та Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України. Головний редактор видання – ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало.

Сайт журналу «Mathematical Modeling and Computing»

журнал «Mathematical Modeling and Computing»