Ресурсний центр Університету для осіб з особливими потребами одержить премію від Львівської міської ради

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

Львівська міська рада виплатить по 10 тисяч гривень чотирьом видавництвам, книжки яких під час Форуму видавців у вересні були визнані найкращими. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Андрія Садового від 10 жовтня.

Одноразову премію від міськради отримають:

• «Видавництво Старого Лева» (за книжку «Скриня. Речі сили»);
  • ТзОВ «Аверс» (за комплект книг з картами про міську каналізацію та водогін);
  • Видавництво «Свічадо» (за книгу Андрія Зелінського «На ріках вавилонських»);
  • Ресурсний центр освітніх технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка» (за видання збірки казок Івана Франка «Коли ще звірі говорили»).

Виплата премії передбачена програмою «Львів – місто літератури», яку депутати Львівської міськради прийняли у березні 2016 року.