«Розколяда в Саду світового українства»: відео Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою
Розколяда в Саду світового українства

Дорога українська громадо! Друзі!

До Вашої уваги – відео «Розколяда в Саду світового українства»!

У Саду світового українства, закладеному з ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» посеред Шевченківського гаю десятиліття тому, ростуть дерева, що символізують закоріненість закордонних українців у рідну землю. Росте тут і дерево українців Вашої країни.

До речі, цієї весни 40 тутешніх дерев, кожне з яких ознаменовує українство 40 різних держав, поповняться ще 20-ма саджанцями на честь новоприєднаних до Світового Конґресу Українців громад.

Чекаємо на близьку весну. Сад чекає на вас, дорогі українці з усього світу! Пильно доглядаймо дерево нашого українського роду!