Розпочався тренінг для студентів Львівської політехніки «Інструменти місцевої демократії для ВПО»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з тренінгу

9 жовтня працівники Національного університету «Львівська політехніка» розпочали тренінг «Інструменти місцевої демократії для ВПО» для студентів, що мають статус внутрішньо переміщених осіб у нашому університеті. Тренінг відкрили Олексій Другов, Микола Брич, Лідія Лісовська. Першим із тренерів був завідувач кафедри туризму професор Андрій Теребух.

Учасники заходу були змушені покинути місця свого проживання – Лисичанськ, Маріуполь, Берислав та інші – через війну. На тренінгу вони ознайомляться з інструментами місцевої демократії та можливостями їхнього застосування у Львівській громаді.

Участь у заході братимуть також працівники Львівської міської ради. Мета проєкту – сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб до життя у Львівській громаді.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу