Семеро студентів кафедри АСУ продовжують навчання у Поморській Академії в Слупську

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Фото з навчання в Слупську

У той час, коли сесія в Національному університеті «Львівська політехніка» наближається до фінішу, для семи студентів ІІ–ІІІ курсу кафедри автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, які навчаються за програмою академічної мобільності у Поморській Академії в Слупську, Польща, семестр усе ще триває.

У програмі навчання – бази даних, програмування, числові методи, теорія ймовірності, алгоритми і структури даних, англійська мова і додатково – польська мова (адже навчання відбувається польською). Семестрове навчання в Польщі завершиться вже у новому році, після коротких канікул.

Багато колоквіумів і тестів львівські політехніки вже успішно склали, але не навчанням єдиним живе студент. Вихідні дні теж можна провести з користю, наприклад, взяти участь у мітингу на підтримку України чи побувати на березі Балтійського моря. А сесія у наших студентів ще попереду – тож бажаємо їм успіху і гарних результатів!

Фото з навчання в Слупську Фото з навчання в Слупську Фото з навчання в Слупську Фото з навчання в Слупську