Стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників на базі Економічного Університету в Кракові

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до заходу

Європейська ліга професійного розвитку (ELPD) разом з Економічним Університетом у місті Кракові та Малопольською школою державного управління Кракова організовує міжнародне науково-педагогічне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег. Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності. Пройти навчання й отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна мета стажування.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу Zoom з перекладом онлайн-конференцій українською мовою.

Економічний Університет у місті Кракові після завершення навчання видасть кожному учаснику сертифікат про проходження міжнародного стажування тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS).

Докладна інформація та реєстрація доступні на сайті ELPD. Додаткова інформація – за телефоном +380633339152.