«Подвійне громадянство: мати не можна позбавити»: студентка ІНПП – призер конкурсу від Конституційного Суду

Кафедра КМП Львівської політехніки
будівля КСУ

Упродовж вересня – листопада 2018 року Конституційний Суд України провів конкурс на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина серед студентів закладів вищої освіти, аспірантів, ад’юнктів, здобувачів. Результати цього конкурсу, приуроченого до Всеукраїнського тижня права, були оголошені 10 грудня 2018 року.

За оцінками журі, одним із переможців конкурсу стала Софія Олексишин, студентка IV курсу Навчально-наукового Інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка». Її стаття на тему «Подвійне громадянство: мати не можна позбавити» здобула ІІІ призове місце у конкурсі (науковий керівник – Ірина Софінська, к.ю.н., доцент кафедри конституційного та міжнародного права).

Статтю буде опубліковано у № 1/2019 журналу «Вісник Конституційного Суду України».

Підсумки конкурсу на кращу наукову статтю