Студентка кафедри обліку та аналізу ІНЕМ здобула стипендію від PwC Lviv SDC

Кафедра обліку та аналізу Львівської політехніки
Анастасія Дунаєвська

У фіналі змагання за стипендію на осінній семестр 2023 року, проведеного Львівським центром надання послуг міжнародної аудиторської фірми «ПрайсуотерхаусКуперс» (PwC Lviv SDC), перемогла студентка групи ОП-42 Анастасія Дунаєвська (спеціальність «Облік і оподаткування», кафедра обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки).

Переможницю нагороджено сертифікатом на отримання стипендії сукупно в розмірі 20 000 гривень, яку виплачуватимуть упродовж вересня-грудня 2023 року. Анастасія також отримала екосумку, павербанк та інші призи з логотипом міжнародної аудиторської фірми PwC з «великої четвірки».

Зазначимо, що студенти бакалаврату і магістратури виборювали право на цю стипендію впродовж жовтня 2022 року – червня 2023 року.

Кафедра обліку та аналізу вітає Анастасію Дунаєвську з визнанням високого рівня її професійної підготовки і бажає успіхів у подальшому кар’єрному зростанні!