Студентка кафедри політології та міжнародних відносин взяла участь у міжнародній конференції в Кишиневі

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з конференції

Студентка кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки (освітня програма «Міжнародні відносини», група МВ-24) Злата Климова взяла участь у міжнародній конференції Strengthening the Regional Partnerships for local youth budgets between the EaP countries у місті Кишиневі (Молдова). У цьому заході взяли участь 40 учасників з України, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії та Білорусі.

Під час основної сесії конференції обговорювали такі питання, як ефективне бюджетування молодіжного сектору, кооперація Східного Партнерства та участь молоді у ній. Наприкінці дня було проведено фокус-групу на тему «Ефективне бюджетування для молоді. Кращі міста і громади».

Упродовж другого дня учасники розглянули основні виклики для існування молодіжного середовища в країнах Східного партнерства, провели дискусію на тему «Східне партнерство. Побудова кращої комунікації між молоддю у нашому регіоні».

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції