Студентка кафедри політології та міжнародних відносин взяла участь у міжнародній літній школі в Польщі

Кафедра політології та міжнародних відносин Львівської політехніки
Фото з Літньої школи

Студентка другого курсу кафедри політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки Христина Яремко взяла участь у Міжнародній літній школі Inspiration and manipulation of public opinion as algorithms for gaining and maintaining political power in Europe у Польщі.

Захід був організований для студентів з усієї України, яких відбирали на конкурсній основі. Організація-куратор – Познанський університет імені Адама Міцкевича.

Представниця Львівської політехніки послухала цікаві лекції, взяла участь в інтерактивних заходах і зустрічах.

Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи Фото з Літньої школи