Студенти і викладачі кафедри ДАС взяли участь у семінарі з дизайну міського середовища ділянок у Стрию

Кафедра дизайну архітектурного середовища Львівської політехніки
Фото з семінару

Студенти і викладачі кафедри дизайну архітектурного середовища Інституту архітектури та дизайну Львівської політехніки у співпраці з управлінням містобудування та архітектури Стрийської міської ради розпочали роботу зі створення низки проєктів міського благоустрою.

Так, у рамках курсового проєктування студенти ІІ курсу кафедри ДАС розроблятимуть пропозиції з дизайну міського середовища таких ділянок у Стрию:

• сквер із пам’ятником С. Бандері;
  • сквер із пам’ятником Б. Хмельницькому;
  • сквер на розі вулиць Є. Коновальця та Болехівської;
  • парк імені О. Нижанківського;
  • майдан Незалежності з пам’ятником «Будителям»;
  • площа Ринок на вул. Майдан Ринок.

28 березня 2023 року керівник відділу архітектури та містобудівного кадастру Стрия Андрій Іваникович, випускник Інституту архітектури Львівської політехніки, провів виїзний семінар та екскурсію пропонованими ділянками. Результати своєї роботи студенти презентуватимуть керівництву міста в кінці травня, а згодом авторів кращих проєктів залучатимуть до реалізації пропонованих рішень.