Студенти ІТРЕ гідно представили Університет у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

М. Змисний, кафедра ТРР Львівської політехніки
фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки

5–8 квітня 2016 року у Вінницькому національному технічному університеті відбувся фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-16). Цього року у змаганнях взяв участь 51 студент із 15 провідних вищих навчальних закладів України.

Склад збірної Національного університету «Львівська політехніка» з радіотехніки 2016 року:

1. Юрій Демчина, студент групи РТ-32
  2. Іван Васьків, студент групи РТ-42
  3. Мар’ян Турик, студент групи РТСм-11

Склад колективу викладачів, який займався проведенням І етапу олімпіади та тренуванням олімпійської збірної:

• А.П. Бондарєв, професор кафедри теоретичної радіотехніки та радіовимірювання (ТРР), д.т.н.
  • М.М. Змисний, асистент кафедри ТРР, к.т.н.
  • В.І. Шклярський, завідувач кафедри радіоелектронних пристроїв та систем (РЕПС), д.т.н.
  • Ю.І. Шаповалов, професор кафедри РЕПС, д.т.н.
  • В.І. Оборжицький, доцент кафедри РЕПС, д.т.н.
  • Д.Р. Бачик, асистент кафедри РЕПС, к.т.н.
  • А.Я. Бенч, ст. викл. кафедри ТРР, к.т.н.
  • С.В. Маньковський, асистент кафедри ТРР, к.т.н.

Супроводжував команду професор кафедри ТРР, д.т.н. Андрій Петрович Бондарєв, який отримав подяку за активну участь у роботі журі під час проведення II туру Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 рр. з радіотехніки.

Результати виступу збірної Національного університету «Львівська політехніка» у фіналі ВСОРТ-2016:

• Юрій Демчина посів І місце в особистій першості, а також отримав диплом за I місце з дисципліни «Аналогові електронні пристрої»;
  • Іван Васьків отримав диплом за І місце з дисципліни «Сигнали та процеси в радіотехніці»;
  • Мар’ян Турик отримав диплом за ІІ місце з дисципліни «Основи теорії кіл».

Результати командного заліку:

• Національний університет «Львівська політехніка» здобув І командне місце за результатами творчого конкурсу практичних розробок на платформі Arduino;
  • збірна Національного університету «Львівська політехніка» з радіотехніки посіла загальне ІІ місце у командному заліку.

З повними результатами II туру Всеукраїнської студентської олімпіади 2015/2016 рр. з радіотехніки можна ознайомитися на сайті олімпіади ВСОРТ-16.

студентська олімпіада з радіотехніки студентська олімпіада з радіотехніки студентська олімпіада з радіотехніки