Студенти кафедри ІТВС зустрілися з авторами оновленої освітньої програми UI/UX Design

ІТ Expert
Фото із зустрічі

UI/UX Design в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» стала вже 19-ю бакалаврською програмою, яку підтримав Львівський ІТ Кластер.

Нещодавно студенти І–ІІ курсів напряму «Видавництво і поліграфія» зустрілися з авторами оновленої освітньої програми:

• Наталією Самбір (CDO Linkup Studio);
  • Ярославом Жмиховим (Lead UX Designer OTAKOYI);
  • Максимом Гелеверою (Product Designer Qubstudio).

Вже на ІІІ курсі студенти цієї програми зможуть обрати оновлений блок «Інформаційні технології мультимедіа та дизайну».

Окрім того, студенти отримали картки ІТ Club Loyalty й дізналися більше про освітні та кар’єрні можливості, які пропонує їм Львівський ІТ Кластер.

Дізнатися більше про освітню програму UI/UX Design можна з матеріалу Львівський IT Кластер запускає в Університеті оновлену навчальну програму з UI/UX Design.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі Фото із зустрічі