Студенти кафедри ПЕЕТ взяли участь у роботі VIII Міжнародної конференції молодих учених «Якість та безпечність товарів»

Кафедра підприємництва та екологічної експертизи товарів
Скріншот з онлайн-конференції

5 квітня 2024 року студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» кафедри підприємництва та екологічної експертизи товарів Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки взяли участь у роботі VIII Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених та студентів «Якість та безпечність товарів», що проходила в Луцькому національному технічному університеті.

Студенти ІІ і ІІІ курсу освітнього рівня «бакалавр» подали тези доповідей за такими тематичними напрямами:

• «Дослідження якості та безпечності» (2 тез);
  • «Проблеми технічного регулювання в Україні та світі» (3 тез);
  • «Інноваційні технології виробництва та тенденції асортименту товарів» (2 тез).

Студенти І курсу освітнього рівня «магістр» подали тези за напрямом «Митне регулювання експортно-імпортних операцій» (2 тез).

Тези доповідей публікуватимуть у збірнику матеріалів конференції.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції