Студенти кафедри туризму відвідали з екскурсією офіс управління туризму Львівської міської ради

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки разом із доценткою кафедри Марією Лущик відвідали Lviv Tourism Office та Lviv Tourist Information Center.

Лекцію та екскурсію для студентів провела Ганна Кіцілінськa, комунікаційна менеджерка Львівського туристичного офісу, випускниця кафедри туризму.

Про роботу туристичного інформаційного центру розповіла Наталя Даниляк, менеджерка Центру туристичної інформації Львова.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з роботою управління туризму Львівської міської ради, структурою, пріоритетами і напрямами діяльності, а також можливостями для студентської практики і стажування.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії