Студенти Хмельницького політехнічного коледжу – серед переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко»

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Переможці конкурсу та їхні керівники

Громадська організація «Інноваційні обрії України» провела Всеукраїнський конкурс есе «Мій Шевченко». Мета заходу – популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, актуалізація пам’яті про Кобзаря та його ролі у закладанні духовних основ української нації.

До розгляду приймали есе учнівської та студентської молоді, здобувачів фахової передвищої освіти. Свої есе на конкурс подали і студенти Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

Приємно, що вкотре хмельницькі політехніки показали високі результати:

• Марія Сурник (група МЕ-201) посіла призове друге місце;
  • роботу Данила Гняздовського (група КІ-212) відзначено грамотою за перемогу в номінації «Сучасне осмислення творчості Кобзаря».

Переможців Всеукраїнського конкурсу есе «Мій Шевченко» підготували викладачі вищої категорії Леся Слободзян та Лідія Кілімнік.

Переможці конкурсу та їхні керівники Переможці конкурсу та їхні керівники Переможці конкурсу та їхні керівники Грамота переможця Диплом призера конкурсу