Студенти програми DevOps & Data Engineering у Львівській політехніці зустрілись із CEO CharStudio

ІТ Expert
Фото із зустрічі

Тривають зустрічі студентів бакалаврських програм, які підтримує Львівський ІТ Кластер, з бізнес-менторами. Нещодавно здобувачі вищої освіти програми DevOps & Data Engineering у Національному університеті «Львівська політехніка» обмінялися досвідом з Мариною Маник, CEO ІТ-компанії CharStudio.

Під час зустрічі обговорили шлях героя в підприємництві та основні аспекти бізнесу в GameDev. Марина поділилася секретами аналізу та прийняття дій на ринку, а ще надала студентам цінний фідбек про їх командні проєкти з менторами.

Учасники заходу вдячні Марині за її час та поради, які допоможуть студентам у їхніх перших спробах у стартап-сфері!

А вже менш ніж за місяць студенти презентуватимуть свої проєкти перед журі експертів.

Фотозвіт із зустрічі – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.