Студенти спеціальності «Менеджмент» кафедри МО зустрілись із заступником директора ТД «Галпідшипник»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

За сприяння доцентів кафедри менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки Ліни Галаз та Катерини Процак 28 лютого 2024 року відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Менеджмент» із заступником директора приватного підприємства «Торговий Дім «Галпідшипник» Андріаном Дацюком.

Спілкування стало корисним досвідом для всіх учасників.

Зокрема, студенти мали змогу одержати розлогу інформацію про діяльність підприємства «Галпідшипник», адаптацію до викликів і надскладних умов господарювання, що склались у період воєнного стану, а також про перспективи та можливості розвитку.

Важливим моментом була пропозиція щодо співпраці з приватним підприємством «Торговий Дім «Галпідшипник» щодо працевлаштування, стажування та проходження практики студентами кафедри менеджменту організацій.

Фото із зустрічі Фото із зустрічі