Стипендія Knight Hennessy на навчання для здобуття ступеня магістра або PhD у Стенфордському університеті

Спільнота «Стипендії, гранти, можливості для молоді»
Заставка до матеріалу

Стипендія Knight Hennessy Scholarship 2024–25 запрошує іноземних студентів подавати заявки до Стенфордського університету у США. Ця стипендіальна програма, що повністю фінансується, пропонує майже 100 нагород студентам з всього світу, покриваючи всі витрати на здобуття ступеня магістра або PhD. Стенфордський університет – приватний дослідницький університет, відомий своїм високим академічним рівнем та престижною репутацією.

Стипендія Knight Hennessy Scholarship відшкодовує повну вартість навчання, витрати на життя та академічні витрати, а також квитки на дорогу до Стенфорда й назад. Також може бути надано додаткові виплати на провадження академічної діяльності (наприклад, на відвідування конференцій).

Крайній термін подання заявок – 11 жовтня 2023 року.

Більше про критерії відбору учасників та подання заявок – на сайті організаторів.