Суддя-спікер Господарського суду Львівської області провела відкриту лекцію для студентів ІППО

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото з лекції

16 листопада 2023 року суддя-спікер Господарського суду Львівської області Ірина Козак провела відкриту лекцію для студентів Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка». Захід відбувся з ініціативи кафедри цивільного права та процесу ІППО.

Під час лекції Ірина Богданівна зосередила увагу студентів на важливій ролі господарського судочинства в житті сучасного суспільства, розповіла про новації судової системи, актуальні питання правового регулювання господарських відносин в Україні, новели господарського законодавства й акцентувала на особливій ролі молоді у розбудові сучасної правової держави.

На завершення лекції відбулася дискусія, в якій студенти взяли активну участь і мали змогу отримати відповіді судді на цікаві для них запитання.

Щиро дякуємо Ірині Богданівні за змістовну лекцію та дружню атмосферу заходу!

Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції Фото з лекції