Tech StartUp School спільно з програмою GIST провели серію тренінгів з підприємництва для студентів та молоді

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото з тренінгу

Підтримувати молодь, молодих підприємців на їхньому шляху реалізації ідей є важливо, адже ініціативи змінюють світ.

Команда Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» спільно з GIST – програмою Державного департаменту США «Глобальні інновації через науку та технології» – провели серію тренінгів з креативного підприємництва для студентів, молоді та підприємців.

Учасники долучалися до різноманітних воркшопів:

• Тренди та аналіз стартап-екосистеми;
  • Цільова аудиторія та стратегія «блакитного океану»;
  • Маркетинг і діджитал-маркетинг у світі стартапів;
  • Створення бізнес-моделі;
  • Спілкування з клієнтом;
  • Формування команди;
  • Залучення інвестицій;
  • Презентація стартапу;
  • Пітчинг.

На одному з тренінгів виступив американський підприємець Ноа Лі, який надав рекомендації щодо досягнення успіху й презентував свої проєкти, зокрема власну краудфандингову платформу, й пообіцяв, що всі учасники можуть публікувати на ній ідеї та розробки.

Також відбувся майстер-клас «Вступ у розробку вбудованих пристроїв».

4 команди отримали «Сертифікат резидента» й можливість долучитися до екосистеми Tech StartUp School, щоб реалізовувати свої ідеї.

Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу Фото з тренінгу