Техніка вимагає точності: книжкова новинка ІКТА і кафедри інтелектуальної мехатроніки і роботики

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У навчальному посібнику доктора технічних наук, професора Т. Бойка і кандидата технічних наук, доцента М. Рудої подано базові поняття, що характеризують структуру мехатронних об’єктів, їх будову, основні фізичні явища і процеси, від яких залежить забезпечення необхідних характеристик точності мехатронних засобів та засобів вимірювальної техніки, які вбудовані чи є в складі цих мехатронних об’єктів.

Для інженерних працівників і науковців, діяльність яких пов’язана з питаннями розроблення і конструювання мехатронних засобів та роботизованих об’єктів, фахівців автоматизованих виробничих підприємств, виробників робототехнічних механізмів і пристроїв, студентів закладів вищої освіти, інших зацікавлених осіб.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки