У Львівській політехніці відзначили День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці

Анастасія Степаняк, Центр комунікацій Львівської політехніки
День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці

16 жовтня в Інституті будівництва та інженерії довкілля нашого університету вшанували День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці. Ініціювало захід студентство, участь взяли політехніки ІІ і IV курсів спеціальностей «Пожежна безпека» і «Будівництво та цивільна інженерія». Зокрема: Анастасія Ходак, Анастасія Дейнека, Богдан Подоляк, Ізабелла Дребот, Роман Цвик, Микола Толмачов, Едуард Черешневський (Пб-21), Павло Шимків, Микола Чіх (Пб-41), Назар Настишин (Бд-24), Владислав Кіткайло (Бд-21).

– Дякую студентам – вони укотре заскочили нас своєю ініціативою. Хочу зазначити, що серед наших студентів є не лише представники Львівщини, а й інших регіонів. Я радий, що молоді люди показують нам, що Україна – єдина, – зазначив директор Інституту Зіновій Бліхарський.

Захід відвідали вже згаданий очільник Інституту будівництва та інженерії довкілля, науково-педагогічні працівники та студенти ІБІД, директор Інституту економіки і менеджменту Олег Кузьмін.

Свято традиційно розпочалося із державного славня України. Учасники декламували тематичну поезію, Ізабелла Дребот виконала Гімн українських націоналістів. Також хвилиною мовчання згадали усіх, хто віддав своє життя за нашу державу.

– ІБІД має гарну традицію – завжди вшановувати такі важливі для України свята. Ідею подали самі студенти, а ми вже скерували їх у потрібне русло, допомогли з організацією. Ми одягнули студентів у різнострої, щоб символізувати єдність суспільства, – розповідає куратор заходу, голова інститутського осередку Товариства «Просвіта» Богдан Білінський.