У межах профорієнтаційної роботи на кафедрі туризму організували Весняну школу «Туристичні бренди»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Фото з весняної школи

З метою профорієнтаційної роботи викладачки кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки доцентки Ярослава Москвяк та Марія Лущик 10–25 квітня 2023 року організували Весняну школу «Туристичні бренди» і провели низку зустрічей з учнями 9–11 класів, а також випускниками фахових закладів передвищої освіти.

Зокрема, у стінах Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій представниці Львівської політехніки в інформаційно-презентаційному форматі розповіли про переваги навчання у нашому університеті, на кафедрі туризму, й відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів.

Очікуємо старшокласників та випускників у статусі студентів нашого престижного університету!

Фото з весняної школи Фото з весняної школи Фото з весняної школи