У Науково-технічній бібліотеці Університету Ігор Жук розповість про Альфреда Захарієвича

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

У рамках циклу презентацій, присвячених життю і творчості Юліана та Альфреда Захарієвичів, які організовує Львівський фотомузей, УФОТО і Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка», 16 вересня 2022 року буде виголошено доповідь доцента кафедри історії Українського католицького університету Ігоря Жука на тему «Альфред Захарієвич (1871–1937) – піонер залізобетонного будівництва і законодавець стилю в архітектурі Львова початку ХХ століття».

Альфред Владислав Кристіан Роберт Захарієвич – найвидатніший серед представників львівської архітектурної школи періоду сецесії, неокласицизму та раннього модернізму, провідний будівельний підприємець Львова першої третини ХХ століття, проєктант сотень мостів. Окремо слід відзначити його заслуги як ініціатора впровадження в будівництво Галичини залізобетонних конструкцій системи Франсуа Геннебіка.

Захід відбудеться в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки (вул. Професорська, 1), початок о 16:00.