У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться лекція про превентивну реставрацію

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

25 квітня 2023 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на лекцію «Превентивна реставрація» доцентки кафедри реставрації Львівської національної академії мистецтв Лариси Возницької-Разінкової.

Учасники заходу дізнаються, що таке превентивна реставрація, які є методи і техніки виконання й чому важливо зберегти нашу культурну спадщину. Лекторка на прикладах продемонструє теоретичні аспекти превентивної реставрації, запобігання подальшому пошкодженню творів станкового малярства, розповість про контроль мікроклімату, застосування спеціальних матеріалів і технік.

Початок о 17:30.