У Науково-технічній бібліотеці Університету відбудеться презентація книги «Як українці зруйнували імперію зла»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

12 січня 2024 року в читальному залі Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) вперше у Львові український історик, публіцист, журналіст, телеведучий Олександр Зінченко ознайомить читачів зі своєю книгою «Як українці зруйнували імперію зла».

Ідея книжки виникла під час роботи над документальним проєктом «Колапс: як українці зруйнували імперію зла», оскільки Олександр Зінченко розумів, що весь обсяг зібраного матеріалу неможливо вмістити у фільм.

«Це наразі моя головна справа з тих, що я зробив у житті», – так говорить автор про свою книгу, яка нещодавно вийшла у видавництві Vivat.

Початок зустрічі о 17:30. Вхід вільний.

Подію модеруватиме Галина Терещук – журналістка «Радіо Свобода» з 2000 року.

Докладніше про книжку – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.