У Науково-технічній бібліотеці Університету відбулася рольова гра «Leopolis 1527 | Відродження легенди»

НТБ Львівської політехніки
гра «Leopolis 1527 | Відродження легенди»

11 липня 2016 року у приміщенні Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відбулася історична рольова гра «Leopolis 1527 | Відродження легенди».

Бібліотека щиро дякує всім, хто долучився до цього дійства, хто перенісся разом з нами у 1527 рік та спробував свої сили у відродженні славного міста Львова.

Дякуємо надзвичайно кмітливим «громадам», вітаємо з перемогою команду «Магістрату»!

Це був надзвичайно веселий, цікавий та пізнавальний день. Будемо раді бачити Вас у стінах нашої бібліотеки знову!