У рамках Наукових фестин кафедра ТПК організувала семінар за участю колишнього судді Конституційного Суду

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото із семінару

У рамках проведення Наукових фестин Львівської політехніки кафедра теорії права та конституціоналізму Інституту права, психології та інноваційної освіти організувала семінар-тренінг «Конституційний суд України – єдиний орган конституційної юрисдикції», який провів науковий консультант з правових питань Центру Разумкова, суддя Конституційного Суду України (у відставці), к.ю.н., доктор права Петро Стецюк.

Спікер розповів про особливості суддівської професії, про роботу суду та суддів, про шлях, який пройшов, поділився власним досвідом роботи. Також студенти мали можливість поставити запитання.

Фото із семінару Фото із семінару Фото із семінару