У рамках Наукових фестин в ІАДУ провели вікторину для школярів «Формування державності та місцевого самоврядування в Україні»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Фото із заходу

23 квітня 2024 року на базі Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку Львівської політехніки в рамках Наукових фестин провели вікторину для школярів «Формування державності та місцевого самоврядування в Україні», у якій взяли участь учні 10-х класів Львівської української гуманітарної гімназії імені Олени Степанів.

Питання вікторини охоплювали різні аспекти розвитку Української держави, зокрема стосувалися історичних, краєзнавчих та правових компетентностей шкільної програми.

Учасникам заходу було презентовано інформацію про освітню програму бакалаврського рівня «Публічне управління та адміністрування» Інституту й можливості, що відкриває Львівська політехніка для школярів, яку висвітлили Тарас Кіцак, к.держ.упр., доцент, заступник директора ІАДУ з науково-педагогічної роботи, та Ористлава Сидорчук, д.е.н., професор, завідувачка кафедри регіонального та місцевого розвитку.

Профорієнтаційний захід організовано в рамках укладеного у травні 2023 року Меморандуму про співробітництво між Інститутом та гімназією з ініціативи Василя Пасічника – д.держ.упр., доцента, доцента кафедри державної політики та врядування.

Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу Фото із заходу