У Tech StartUp School завершився І семестр навчального проєкту Ukrainian Reintegration by Alumni

Tech StartUp School Львівської політехніки
Фото із вручення сертифікатів

У Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбулося закриття І семестру навчального проєкту Ukrainian Reintegration by Alumni (UK-RAIN-A) для вразливих верств населення, що реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Учасники курсу, тренери та викладачі підбили підсумки проєкту й обговорили перспективи співпраці у різних сферах.

6 команд отримали грошові премії для реалізації проєктів та менторську підтримку з метою удосконалення маркетингової стратегії та масштабування підприємницької діяльності. Також, переможці, мають змогу безвідсотково опублікувати проєкти на краудфандинговому майданчику StartEra для залучення додаткового фінансування.

Новий семестр буде розпочато з новими ідеями та планами, тож stay turned та стежте за анонсом реєстрації учасників на проєкт UK-RAIN-A!