У Центрі безоплатної правової допомоги Університету відбудеться лекція на тему предметної юрисдикції

Центр безоплатної правової допомоги Львівської політехніки
Фрагмент заставки заходу

28 березня у Центрі безоплатної правової допомоги Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція на тему «Предметна юрисдикція. Розмежування юрисдикції судів при захисті порушених прав та інтересів».

Запрошеною гостею буде Ольга Юрчук – помічниця судді Західного апеляційного господарського суду, асистентка кафедри медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, аспірантка Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва імені академіка Ф.Г. Бурчака Національної академії правових наук України.

Місце проведення заходу – кабінет 4, навчальний корпус № 33 Львівської політехніки, вул. Театральна, 11. Початок о 10:00.