Учасник конкурсу «Стартап прорив» у Tech StartUp School – серед 15 найкращих українських еко-стартапів

За матеріалами сайту «Голос Америки»
ClimateLaunchPad 2017

Посуд, який можна з’їсти, зубна щітка з паперу, жалюзі с сонячними панелями, електронна мапа утилізації відходів та багато інших – це 15 українських стартапів у сфері екології, чистих технологій та розумного споживання. Один із них – «Flushwave: система повторного використання технічної води».

Flushwave – це система, яка дає змогу повторно використовувати для зливу унітазу відпрацьовану воду з умивальників, ванн та душових. За словами засновника проекту Валерія Яроша, наразі триває тестування виробу, а також інсталяція систем в одному з ресторанів у Львові.

Проект брав участь у конкурсі «Стартап прорив» у Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» 2018 року в конкурсі чистих технологій ClimateLaunchPad 2017.