Українські дороги будуть зручними і гарними: книжкова новинка ІБІС і кафедри автомобільних доріг та мостів

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Цей навчальний посібник – результат спільної праці науковців Львівської і Полтавської політехнік та Харківського національного університету міського господарства. У посібнику подано загальні відомості про архітектурно-ландшафтний та інженерний благоустрій автомобільних доріг і вулиць. Розглянуто елементи благоустрою автомобільних доріг. Проаналізовано проєктування вулично-дорожньої мережі та її елементів із урахуванням потреб маломобільних груп населення. Охарактеризовано інфраструктуру для легкого персонального транспорту. Розглянуто дорожні конструкції автомобільних доріг, вулиць та доріг населених пунктів.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки