В ІАПО розпочали набір слухачів на курс підвищення кваліфікації «Розроблення містобудівної документації»

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку
Заставка до матеріалу

Інститут адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» розпочав набір слухачів на курс підвищення кваліфікації «Розроблення містобудівної документації».

Для слухачів підготовлено кваліфіковану інформацію, що дасть змогу покращити й актуалізувати знання із:

• нормативно-правового забезпечення;
  • законодавчого регулювання;
  • складу й порядку збору вихідних даних;
  • поєднання містобудівної та землевпорядної документації;
  • особливості розроблення генеральних планів населення пунктів;
  • процедури погодження й затвердження містобудівної документації;

а також інших аспектів, пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури за напрямом «Розроблення містобудівної документації».

За підсумками проходження курсу слухачам продовжують термін дії їхніх свідоцтв на професійну діяльність.

Початок навчання – 21 січня 2024 року.

Контактна інформація – на сторінці Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку у соцмережі Фейсбук.