Відбулася зустріч студентів кафедри ЖЗМК з випусковим редактором Інтернет-ЗМІ Lviv.media Вадимом Юрчаком

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації
Скріншот з онлайн-зустрічі

У п’ятницю, 28 жовтня, у межах курсу «Інтернет- радіо- тележурналістика» студенти-журналісти Львівської політехніки зустрілись в онлайн-форматі з випусковим редактором Інтернет-ЗМІ Lviv.media, випускником кафедри журналістики та засобів масової комунікації Вадимом Юрчаком.

Вадим кілька років працював на радіо, спробував себе в тележурналістиці, й нині є випусковим редактором онлайн-медіа. Випускник кафедри не лише розповів про сучасні тенденції онлайн-журналістики, а й провів майстер-клас, на якому продемонстрував програму для адміністрування сайту, детально розповів про структуру тексту для Інтернет-ЗМІ, окреслив вплив заголовків на читабельність журналістських матеріалів.

Дякуємо Вадиму за цікаву та інформативну зустріч!

Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі Скріншот з онлайн-зустрічі