Відкрита лекція з експерткою із захисту персональних даних Анною Петрушко на кафедрі АСУ

Кафедра автоматизованих систем управління Львівської політехніки
Фрагмент афіші заходу

15 квітня 2024 року на кафедрі автоматизованих систем управління Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки відбудеться відкрита лекція запрошеної спікерки – старшого юриста Axon Partners, сертифікованого експерта у сфері приватності CIPP/E Анни Петрушко на тему «Правила обробки персональних даних для сайтів і онлайн сервісів».

Лекція буде цікава та корисна для тих, хто створює власні сайти чи онлайн-сервіси та хоче бути GDPR Compliant. Анна поділиться практичними порадами та цікавими кейсами з власної практики.

Зустріч організовано в межах проєкту «Захист персональних даних в ЄС» (DataProEU) за підтримки програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне. Для участі необхідна попередня реєстрація.

Захід відбудеться в аудиторії 807 V навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка». Початок о 13:15.

Організатори запрошують всіх охочих!